preloader


SWEETSEN
FEST 22

PROGRAM


HLAVNÍ PROGRAM

Čtvrtek 16. 6.

SWEETSEN STAGE

17.30 - 18.20
Kaczi
19.10 - 20.10
René Souček Trio, host Lucie Redlová
21.10 - 21.50
Prouza
22.50 - 23.50
Bad Jokers Cream

ŠAPITO STAGE

16.50 - 17.30
Wolf Gang
18.20 - 19.10
Under the skin
20.10 - 21.10
100na100
21.50 - 22.50
The Yellow Socks

U ARNOŠTA STAGE

17.00 - 17.50
Mletý Standard
18.20 - 19.10
Kujóni
19.40 - 20.30
Moonshye
21.00 - 22.00
Tykráso
22.30 - 23.30
SUGAR SPICE Holding Company

STOUN STAGE / EDM

16:00 – 17:00
Martex
17:00 – 18:00
Matt Mauler
18:00 – 19:00
Arian
19:00 – 20:00
Vikinz
20:00 – 21:00
Mark Mauz
21:00 – 22:00
Mike Zee
22:00 – 23:00
DENNY
23:00 – 00:00
Joe Hard
  

Pátek 17. 6.

SWEETSEN STAGE

17.30 - 18.10
Přátelé Dr. Melouna
18.50 - 19.30
Mowdees
20.20 - 21.30
Buty
22.20 - 23.30
K.M.Tichá & Bandjeez
00.10 - 01.00
Absolut Deafers

ŠAPITO STAGE

16.50 - 17.30
Lit Me Up
18.10 - 18.50
Ta Hakuna
19.30 - 20.20
FE
21.30 - 22.20
Positive
23.30 - 00.10
Fell on Mad Days

U ARNOŠTA STAGE

17.00 - 17.50
Luxusní Garáž
18.30 - 19.10
Pleasure Without Problems
19.40 - 20.30
Pavel Býma & Matouš Rohovský
21.00 - 22.00
Bandaband
22.30 - 23.30
Kazachstán

STOUN STAGE / TECHNO/HOUSE

17:00 - 18:00
Lofi
18:00 - 19:00
Kryspee
19:00 - 20:00
HardCastl3
20:00 - 21:00
EWA
21:00 - 22:00
STANIOWSKI
22:00 - 23:00
Sadam
23:00 - 00:00
Decoy b2b Headbang
00:00 - 01:00
HARAKIRI BREAKS BROTHERS
01:00 - 02:00
Smario
02:00 - 03:00
Rob Nash
 

Sobota 18. 6.

SWEETSEN STAGE

17.00 - 18.10
T. Kočko & Orchestr & Symfonický orchestr F-M 
18.50 - 19.40
Oborní zvěř
20.30 - 21.30
Slepí křováci
22.20 - 23.20
Dolls In The Factory
00.10 - 01.00
Degradace

ŠAPITO STAGE

16.20 - 17.00
Jakub Tichý
18.10 - 18.50
Rybí Kino
19.40 - 20.30
Noirmal
21.30 - 22.30
Downbelow
23.20 - 00.10
Drutty

U ARNOŠTA STAGE

17.00 - 17.50
C.O.D.E. 112
18.20 - 19.10
Hrozen
19.40 - 20.30
Katka & Banda
21.00 - 22.00
Marian 333
22.30 - 23.20
Jirka Tomčala

STOUN STAGE / DNB

17:15 – 18:00
Teya
18:00 – 18:45
Elora
18:45 – 19:30
Lahire b2b Shup - X
19:30 – 20:15
Black W b2b Drumcajz
20:15 – 21:00
Koube b2b Orbital
21:00 – 21:45
Smario
21:45 – 22:30
Cubix b2b Mjezd
22:30 – 23:15
Drum It b2b Onder
23:15 – 00:00
Buckx b2b Lineart
00:00 – 00:45
Fantek & Pex
00:45 – 01:30
Shmidoo
01:30 – 02:15
Bones & Hypothec
02:15 – 03:00
ShaiTy b2b X Trail

 

SWEETSEN FEST 22

PROGRAM PRO DĚTI

PROGRAM PRO DĚTI

V průběhu celého festivalu je pro nejmenší návštěvníky festivalu připravený bohatý dětský program.

Středisko volného času SVČ Klíč Frýdek-Místek
pro vás chystá výtvarnou dílnu, deskové hry, malování na obličej, fotokoutek a další aktivity.

Taneční studio DANCEPOINT
připravili taneční workshopy ve stylech od street dance přes disco až po latinu.
Dále bude k dispozici pro děti kolotoč a skákací hrad.

Veškerý dětský program je zdarma.
  

SWEETSEN FEST 22

DANCE ARÉNA

DANCE ARÉNA

Čtvrtek 16. června 2022, Park Pod Zámkem, Frýdek

 
15:00
TŠ Just Dance
15:15
Aktiv
15:45
Dancepoint
16:15
Gymnastika TJ Sokol Frýdek - Místek
16:30
TŠ Just Dance
17:00
Hlavní taneční show
  
V průběhu akce skákací hrad, malování na obličej - Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb, Aerial Cabaret - tancování na šale a kruzích.
  

SWEETSEN FEST 22

SWEETTALKS

KONFERENCE

Neděle 19. června v 10:00

Konference 9 řečníků, osobností Frýdku-Místku.
Každý má prostor 20 minut mluvit o tom, co je jejich srdci blízké.

Faunapark Stodola:

  
10:00 - 10:30
Martin a Petra Brablecovi - 11 let manželství, 7 let podnikání - jak společně budujeme největší továrnu na smysluplný obsah v ČR
 
10:30 - 11:00
Lukáš Myšička - Sportem ku zdraví
 
11:00 - 11:30
Radek Chrobák - Co mě naučilo cestování, psychologie a ultramaratony
 
12:00 - 12:30
Pavel Palát - Organizace volnočasových aktivit dětí a mládeže
 
12:30 - 13:00
Jan Štěpánek - Historický Frýdek-Místek v kontextu současnosti
 
13:00 - 13:30
Tomáš a Monika Chrobákovi - Škola před 50 lety ve F-M připravovala děti na práci valcířů a šiček. Na co by měla připravovat naše děti dnes?
 
14:00 - 14:30
Jakub Chládek - Na srdci záleží 
 
14:30 - 15:00
Martin Kocur - Děti vs. dospělost
 
15:00 - 15:30
Jakub Cvek - Medicína jako věda nebo umění?
  
 

WORKSHOPY

Neděle 19. června v 10:00

hodinové workshopy,
které vedou machři ve svých oborech.

Divadlo DNA (vedle Faunaparku):

  
10:00 - 11:00
Denisa Michnová - Zdravé vaření
 
12:00 - 13:00
Petr Gaj - Technické vybavení v sanitkách zdravotnické záchranné služby
 
14:00 - 15:00
Markéta Ubíková - Rodič jako průvodce po digitálním světě dítěte
  
  

VŠE O SWEETTALKS
NAJDETE ZDE
.

  

SWEETSEN FEST 22

DIVADELNÍ SCÉNA

DIVADELNÍ SCÉNA

Čtvrtek 16. června 2022

Divadelní klub D.N.A., areál ředitelství Slezanu / vedle Faunaparku

 
17:00
Zápas v divadelní improvizaci FrMol vs. Valouny
19:00
Uspořená libra (komedie v podání divadelního souboru D.N.A.)
20:00
Jaroslav Pszczolka a hosté (hudební recitál)


  

 
Festival Program Praktické Charita Partneři