preloader


SWEETSEN
FEST 22

SWEETALKS

KONFERENCE

připravujeme...

 

WORKSHOPY

připravujeme...

 

JAK VZNIKLY SWEETALKS

Bylo nebylo si jednoho dne tři frýdečtí rodáci řekli, že je v tom našem Fajném Mjestě tolik lidí, kteří mají co říct, že by bylo hříchem jim k tomu nedat prostor. Naším cílem bylo inspirovat, sdílet poznatky, silné životní příběhy i splněné dětské sny. A tak vznikl první ročník konference SweetTalks 2020, konaný v poslední den festivalu Sweetsen fest. Bylo narváno a ohlasy byly skvělé, takže další ročník byl takřka jistotou.

CO TO JE

Je to setkání.
Je to inspirace.
Je to poznání.

Konkrétně se jedná o konferenci 9 řečníků, osobností Frýdku-Místku. Ti kývli na to, že bez nároku na honorář budou 20 minut mluvit o tom, co je jejich srdci blízké. K tomu 3 hodinové workshopy, které vedou machři ve svých oborech. 
Jo a je to zdarma :-)

PROČ TO DĚLÁME

Děláme to pro vás. Protože vám chceme nabídnout akci, která ve Frýdku-Místku nemá obdoby.
Děláme to pro sebe. Protože sami sedíme v prvních řadách, hltáme slova řečníků, máme plno dotazů a žijem z toho ještě dlouhé měsíce poté.
Děláme to pro město. Je nám vcelku fuk, jestli nás v sále bude 10 nebo 200. Již dopad prvního ročníku SweetTalks byl enormní, a to jak na posluchače, tak i řečníky, ale také i na naše město.

KDY

připravujeme...

KDE

připravujeme...

KDO ZA TÍM STOJÍ

Tomáš Chrobák.
Učitel, co po slibně rozjeté kariéře na prestižní škole Osmička dostal už jen poloviční úvazek na vesnické škole. Jo a krom toho vítěz ceny pro nejinspirativnějšího učitele ČR Global Teacher Price, od září i vysokoškolský učitel, autor učebnic a živoucí důkaz, že matematika může být pro vaše děti nejen postrach, ale i vášeň.

Radek Chrobák.
Taková práce všeho druhu. Snad spíše Ferda Mravenec, než Brouk Pytlík. Cestovatel se specializací na Prdelistány, tedy chudé a nejhornatější země světa. Také psycholog a ultramaratonec.

Kateřina Červenková.
Jediná, která ty dva bratry dokáže usměrnit a šéfka toho všeho. Psycholožka, kariérová poradkyně, lektorka a maminka dvou dětí s rozumem i srdcem na pravém místě.


   
  

 
Festival Program Praktické Charita Partneři